107,6 FM

Katowice: rekolekcje w formie warsztatów

Warsztaty dziennikarskie, taneczne, czy plastyczne - to propozycja na rekolekcje w Szkole Podstawowej nr 58 w Katowicach.

Rekolekcje w Szkole Podstawowej nr 58 w Katowicach   Rekolekcje w Szkole Podstawowej nr 58 w Katowicach
Mateusz Kornas / Radio eM

Nietypowe rekolekcje w Szkole Podstawowej nr 58 w Katowicach. Uczniowie - w ramach zajęć lekcyjnych - mają zajęcia warsztatowe. Są tańce, zajęcia plastyczne a także m.in. wykłady dziennikarskie z częścią praktyczną, które dla uczniów zorganizowało Radio eM. O inicjatywie mówi Dorota Rembiasz-Gaborska, dyrektor szkoły:

Wśród gości, którzy organizują warsztaty, oprócz Radia eM jest też Gość Niedzielny.  Jutro uczniów czeka kolejna dawka zajęć. Uczniowie - dzięki pomocy Radia eM - mogli np. sprawdzić się jako dziennikarze:

Inicjatywa wyszła od kapłanów z parafii Tysiąclecia Dolnego. - Warsztatowe rekolekcje są z pożytkiem dla dzieci - przekonuje wikary i katecheta  ks. Dawid Majka:

Rekolekcje zakończą się eucharystią i koncertem Magdy Anioł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama