107,6 FM

A. Chęciński: zapłacimy więcej za prąd. Prezydent Sosnowca wyśle pismo do premiera

Tylko w tym roku samorząd Sosnowca zapłaci o 7 milionów złotych więcej za prąd. Prezydent Sosnowca - Arkadiusz Chęciński napisze w tej sprawie do ministra energii i premiera.

A. Chęciński: zapłacimy więcej za prąd. Prezydent Sosnowca wyśle pismo do premiera   Katowice 23 07 2018 Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński Foto: Henryk Przondziono / Foto Gosc Henryk Przondziono

Mimo zapowiedzi premiera, że od nowego roku ceny energii nie wzrosną  miasto otrzymuje już wyższe rachunki. Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński zwraca uwagę, na fakt, że miasto płaci za energie więcej, mimo, redukcji zużycia prądu.

Sosnowiecki samorząd  wyśle do ministra energii i premiera list z prośbą o termin wydania rozporządzenia, które pozwoli spółkom energetycznym  przywrócić ceny energii sprzed roku.

Rachunki miasta za prąd wzrosły, mimo inwestycji m.in. 15 milionów złotych w energooszczędne lampy uliczne, które zredukowały zużycie energii elektrycznej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama