107,6 FM

Limuzyna prezydenta Świętochłowic sprzedana

Limuzyna prezydenta Świętochłowic ma nowego właściciela. Sprzedana została też limuzyna prezydenta Mysłowic.

Mysłowice i Świętochłowice. W tych miastach w niedawnych wyborach samorządowych doszło do zmian na stanowisku prezydenta. Nowi włodarze miasta - jeszcze w kampanii wyborczej - obiecywali, że sprzedadzą samochody służbowe służące ich poprzednikom. Nieco łatwiejsze zadanie miał prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz, który skodę superb sprzedał nieco ponad tydzień temu. W rozmowie z Radiem eM potwierdził tę informację:

O wiele trudniej było w Świętochłowicach. Tam prezydencka limuzyna w momencie zakupu warta była niemal 200 tys. zł, a nowy prezydent Daniel Beger zaznaczył, że taki samochód jest w urzędzie zbędny. Kolejne przetargi nie przynosiły rozstrzygnięcia. Ostatecznie jednak ta sprawa również znajduje swój finał, a o fakcie poinformował Radio eM prezydent Świętochłowic:

Rozmawiał: Marcin Iciek

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama