107,6 FM

Dementujemy!

Informujemy, że niektóre podane w serwisach informacyjnych Radia eM komunikaty były primaaprilisowymi żartami.

Tunel pod Brynicą póki co jest tylko primaprilisowym żartem, do którego z dystansem podchodzi biuro prasowe sosnowieckiego magistratu. O sprawie mówi Krzysztof Polaczkiewicz z tamtejszego biura prasowego:

Nikola Tesla nie pojawi się, jak informowaliśmy, na Śląskim Festiwalu Nauki. Tłumaczy Radosław Aksamit, rzecznik Śląskiego Festiwalu Nauki:

Niemniej jednak wielu znakomitych gości na festiwalu na pewno się pojawi.

Póki co, Koleje Śląskie nie zaangażują również dronów do liczenia ludzi i sprawdzania opóźnień. Sprawę wyjaśnia Magdalena Iwańska z Kolei Śląskich:

Z kolei w Zabrzu nie udało się dokopać do skarbów w zabytkowej Kopalni Guido. Tak tłumaczy Sławomir Gruszka z zabrzańskiego magistratu:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama