107,6 FM

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Sosnowcu

Lany Poniedziałek - tak nazywa się sztuka, którą Kabaret Młodych Panów ma zaprezentować w Sosnowcu. Premierowy występ zaplanowano we wrześniu. Będzie niespodzianka.

Kabaret Młodych Panów ogłosił, że grupa pracuje nad sztuką teatralną. Spektakl "Lany Poniedziałek" ma mieć swoją premierę w Sosnowcu. Premiera przewidziana jest na 20 września, a póki co kabareciarze zapewniają, że intensywnie pracują nad zupełnie nową dla nich formą:

- mówił Robert Korólczyk. Pełna rozmowa z członkami Kabaretu Młodych Panów na naszej antenie w czwartek w Strefie Kultury eMisji specjalnej - po 16:30.

"Wolność, niezależność, muzyka" - to z kolei tytuł koncertu, jaki 1 maja odbędzie się przed sosnowieckim Urzędem Miasta. Pomysłodawcą imprezy jest Mietall Waluś, muzyk pochodzący z Mysłowic. Udało mu się zaprosić wielu popularnych artystów:

Na koncert zaprasza też prezydent Sosnowca - Arkadiusz Chęciński:

Koncert ma uczcić 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama