107,6 FM

Papież zapewnił o swej modlitwie mieszkańców Nepalu

Ojciec Święty za pośrednictwem Sekretarza Stanu Stolicy Apostolskiej kard, Pietro Parolina zapewnił o swej pamięci w modlitwie mieszkańców Nepalu. 31 marca kraj ten nawiedziła potężna burza, która spowodowała śmierć ponad 30 osób. Około 6,5 tysiąca osób jest rannych. Nawałnica zniszczyła prawie tysiąc domów

Dowiedziawszy się o tragicznej śmierci i zniszczeniu domów spowodowanych niedawną burzą w południowym Nepalu, Jego Świątobliwość Papież Franciszek pragnie wyrazić swoją solidarność ze wszystkimi dotkniętymi tą katastrofą i zapewnia osoby pogrążone w żałobie z powodu śmierci swoich krewnych i odniesionych przez nich ran o swoich modlitwach w tym trudnym czasie. Jego Świątobliwość modli się szczególnie za ofiary i wspiera służby ratunkowe, w czasie gdy nadal pomagają potrzebującym. Papież Franciszek modli się o Boże błogosławieństwa pocieszenia, uzdrowienia i mocy dla całego narodu nepalskiego.

Kardynał Pietro Parolin

Sekretarz Stanu

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama