107,6 FM

Fest Festival w Parku Śląskim. Wystąpi m.in. Paweł Domagała

23 i 24 sierpnia w Parku Śląskim odbędzie się Fest Festival. Nowa impreza muzyczna w województwie śląskim zgromadzi wokalistów z różnych gatunków muzycznych. Na scenie pojawi się m.in. Paweł Domagała.

2 dni, 8 scen i różne gatunki muzyczne - województwo śląskie będzie miało nowy festiwal. Wydarzenie odbędzie się w Parku Śląskim 23 i 24 sierpnia. - Na czas Fest Festivalu w parku powstaną dwa pola namiotowe - mówi Marcin Szymanowski - dyrektor Fest Festiwalu:

Wśród artystów pojawią się m.in.  Wu-Tang Clan, Sokół, Sarsa, Paweł Domagała czy Natalia Szroeder. Nazwiska kolejnych artystów, którzy wystąpią  poznamy za kilka tygodni. Kolejnych artystów poznamy dopiero za kilka tygodni. - Wydarzenie ma wyróżniać wielość gatunków muzycznych - przekonuje Tamara Przystasz - współorganizator festiwalu:

Organizatorzy spodziewają się gości nie tylko z Polski, ale i całej Europy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama