107,6 FM

WSS nr 3 w Rybniku: decyzja o strajku po świętach

Wynik referendum prowadzonego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym jest jednoznaczny. Większość głosujących jest za protestem

Referendum strajkowe w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 zakończone. Wzięło w nim udział 837 osób. Oddano 787 głosów poparcia dla wznowienia protestu. 49 głosujących było przeciw takiemu rozwiązaniu. Jeden głos był nieważny. Warto dodać, że uprawnione do głosowania są 1332 osoby.

Jakie będą dalsze kroki załogi - decyzje zapadną po świętach. Wtedy zaplanowane jest kolejne spotkanie z dyrekcją WSS nr 3. Załoga walczy m.in. o podwyżkę dla wszystkich pracowników w wysokości 800 zł. Przedstawiciele władz szpitala stoją na stanowisku, że żądania pracowników są nierealne - placówka generuje straty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama