107,6 FM

Chłopiec modli się za gubernatora Nowego Jorku

Mam nadzieję, że 1000 osób będzie się modlić za gubernatora Cuomo – mówi 9-latek, który stał się twarzą akcji na rzecz nawrócenia Andrew Cuomo.

9-letni Jack z pomocą ojca rozpoczął akcję na rzecz modlitwy za polityka, który podpisał radykalną ustawę aborcyjną. Gubernator Andrew Cuomo na początku roku zaakceptował przepisy pozwalające na zabicie dziecka do momentu porodu. W związku z tym 10 kwietnia Jack i jego ojciec uruchomili stronę ConvertCuomo.com.  – Mam nadzieję, że nawet tysiąc osób będzie się modlić za gubernatora Cuomo i że jeśli osiągniemy wystarczającą liczbę  modlących się, aborcja przestanie być przeprowadzana w Nowym Jorku – powiedział. Chłopiec liczy na to, że gubernator Cuomo stanie się obrońcą życia. – Anioł dotknął żarzącym się węglem ust Izajasza, a Bóg powiedział mu, aby był prorokiem – tłumaczył chłopiec. – Izajasz powiedział, że jest naprawdę wielkim grzesznikiem, więc nie może być  prorokiem, ale Bóg powiedział mu, że jego grzechy zostały odpuszczone.

Jack jest katolikiem. Mieszka w Archidiecezji Nowego Jorku wraz z rodzicami i czwórką rodzeństwa. Początkowo chciał rozstawiać w kościołach pudełka, do których wrzucano by kartki z modlitwami. Jednak zakonnicy franciszkańscy, z którymi się skontaktował zasugerowali mu, by założył stronę internetową. Na krótko przed Świętami liczba zgłoszeń przekroczyła 150. Witryna jest promowana przez nowojorskich obrońców życia.
Nowy Jork uchwalił w tym roku tak zwaną ustawę o zdrowiu reprodukcyjnym, uznając aborcję za „prawo podstawowe”. Wykonywanie aborcji umożliwiono osobom, które nie są lekarzami oraz usunięto ochronę nienarodzonych dzieci aż do chwili ich narodzin.
Andrew Cuomo, deklarujący się jako katolik, bronił prawa i nakazał, aby budynek One World Trade Center został z tej okazji podświetlony na różowo. Wielu katolików wezwało do ogłoszenia ekskomuniki dla Cuomo, długoletniego żarliwego zwolennika aborcji.

9 Year Old Launches Convert Cuomo Campaign
American Life League

– Moja mama i tata powiedzieli mi, że tę ustawę przyjęto i to naprawdę mnie zdenerwowało – powiedział Jack.  – Chciałem więc wymyślić coś, co mogłoby powstrzymać aborcję.
Jego ojciec, Thomas, stworzył  jak dotąd kilka nieprofesjonalnych stron internetowych. Jak mówi, syn był siłą napędową przedsięwzięcia. – Nie wiem ile razy przypomniał mi, żebym zrobił te stronę – opowiada ojciec. – Przypomniał mi również, że musimy modlić się za naszych wrogów.
Jack i rodzeństwo: Mia, Charlie, Max i Tommy codziennie z rodziną modlą się o nawrócenie Cuomo. – Naprawdę lubię koronkę do Najświętszego Oblicza Pana Jezusa, która jest  naprawdę, naprawdę silna – opowiada Jack. – Jej częścią jest psalm, którego diabeł nienawidzi najbardziej: „Bóg wstaje, a rozpraszają się Jego wrogowie
i pierzchają przed Jego obliczem ci, którzy Go nienawidzą”.

(lifesitenews.com)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama