107,6 FM

Żory: nowe atrakcje w parku Twinpigs. Atrakcje sprawdziły dzieci

Maluchy z domów dziecka i Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów bawiły się dziś w parku Twinpigs w Żorach. Dzieci miały okazję sprawdzić nowe atrakcje miasteczka westernowego.

Strefa Rock&rolla, Stacja NASA, Rajska Plaża, czy Las Przygód - to nowe atrakcje parku Twinpigs w Żorach. Park, którego powierzchnia liczy ponad 8 hektarów, podzielono na 8 stref tematycznych. Do skorzystania z ponad 50-ciu znajdujących się w nich atrakcji zachęca Arkadiusz Tomaszewski prezes zarządu właścicieli parku:

W Twinpigs w Żorach bawiły się dziś maluchy z domów dziecka i Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów. Na kilka dni przed oficjalnym otwarciem sezonu, park otwarty został tylko dla nich. Tym samy dzieci jako pierwsze miały okazje przetestować nowe atrakcje miasteczka:

Twinpigs nowy sezon rozpoczyna już w najbliższą sobotę. Wszystkie atrakcje parku dostępne są w ramach biletu wstępu.

Czytaj także: Ameryka w Żorach

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama