107,6 FM

Pszczyna. Motocykliści oddali krew

Po raz kolejny motocykliści z całego Śląska spotkali się na pszczyńskim rynku na akcji "Motoserce".

Koncerty, parada motocykli, liczne stoiska związane z motoryzacją i Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych. W Pszczynie odbyło się "Motoserce". Zgromadzeni na pszczyńskim rynku motocykliści przekonywali, że poprzez pomaganie, poprzez oddawanie krwi chcą odwracać negatywne opinie, które krążą na ich temat w środowisku kierowców.

Oddanie krwi to główny cel całego zjazdu, ale widowiskową kulminacją "Motoserca" była parada - spora pętla ze startem i metą na tutejszym rynku. O trasie mówił Radiu eM Piotr Łapa z pszczyńskiego magistratu.

Czytaj dalej na następnej stronie

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama