107,6 FM

Imielin. Szlakiem powstańczych skrzydeł

Z okazji obchodów 100. rocznicy powstań śląskich Miejskie Centrum Kultury w Imielinie 1 maja zaprasza rodziny na krótki spacer po mieście.

Będzie to spacer szlakiem miejsc upamiętniających powstania śląskie. Wśród planowanych przystanków jest m.in. pomnik na rynku. Dla uczestników przygotowana jest specjalna mapa, na której zaznaczone są ważne miejsca. Będzie ją można odebrać 1 maja w MCK lub bibliotece. Na trasie trzeba zebrać okolicznościowe pieczątki u dyżurujących tam harcerzy z 41. Drużyny Harcerskiej „Sokoły”.

Spacerowicze, którym uda się odwiedzić wszystkie zaznaczone na mapie punkty i zebrać pieczątki, otrzymają nagrody.

To kolejna edycja gry plenerowej. W ubiegłym roku, z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości, wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Jak zapewniają organizatorzy, wskazane miejsca można odwiedzić pieszo lub pokonując trasę na rowerze.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama