107,6 FM

Chorzów. Jeszcze tylko dziś można składać wnioski na lokalne inicjatywy kulturalne

„Kultura na Wolności" - kolejna edycja projektu skierowana do młodych mieszkańców trwa. Wnioski można składać jeszcze dziś.

W tym roku działania skupią się na współpracy z autorami projektów w wieku 16–35 lat. Szczególnie pożądane się realizacje planowane w plenerze lub w przestrzeni Kawiarni #WOLKA. Organizatorzy otwarci są również na projekty, które miałaby miejsce w Chorzowskim Centrum Kultury lub Starochorzowskim Domu Kultury.

Projekty mogą składać osoby powyżej 16. roku życia, młodzieżowe grupy nieformalne lub organizacje pozarządowe. Minimalna kwota dofinansowania jednej inicjatywy to około 3 000 zł. Wyniki zostaną ogłoszone 13 maja 2019 r. Realizacja projektów planowana jest od 1 czerwca do końca września tego roku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama