107,6 FM

Tarnowskie Góry. Rowery i rajd z flagą, czyli Dzień Flagi na sportowo

Tarnowskie Góry Dzień Flagi świętują na sportowo. Kilkudziesięciu mieszkańców wyruszyło na rowerach przystrojonych w biało-czerwone barwy w specjalnym rajdzie. Peleton rowerowy zorganizował Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Biało-czerwone barwy opanowały tarnogórski rynek. Flagi powiewały nie tylko na masztach przed ratuszem, ale również na rowerach uczestników tzw. "Rajdu z flagą".  - Wydarzenie od kilku lat jest stałym elementem oficjalnych obchodów - mówi Arkadiusz Czech - burmistrz Tarnowskich Gór:

Tarnowskie Góry. Rowery i rajd z flagą, czyli Dzień Flagi na sportowo   Tarnowskie Góry: taniec z okazji Dnia Flagi. Agata Nurek / Radio eM

Tuż przed startem na tarnogórskim rynku wybrzmiał jednak Mazurek Dąbrowskiego, a na maszt przed ratuszem harcerze wciągnęli polską flagę:

W ramach obchodów Dnia Flagi na tarnogórskim rynku odbył się też specjalny happening łączący pokolenia. Przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku i młodzież z Liceum im. Stanisława Staszica wykonali wspólny taniec.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama