107,6 FM

Pielgrzymka chorych do Lourdes: po prawie 40 godzinach pielgrzymi dotarli na miejsce

III Archidiecezjalna Pielgrzymka Chorych, Niepełnosprawnych i ich Rodzin jest już w Lourdes. - Atmosfera jest wyjątkowa - przyznają pielgrzymi. Pątnikom przewodniczy bp pomocniczy Marek Szkudło.

Po prawie 40 godzinach dzisiaj dotarli do Lourdes. Pielgrzymi, którzy w niedzielę wieczorem wyruszyli do Sanktuarium Matki Bożej we francuskim Lourdes, dzisiaj są już na miejscu. Pątnicy podróżowali w specjalnie przygotowanym pociągu. Wielu z nich to osoby schorowane i starsze. A wraz nimi jest nasza reporterka, Agnieszka Skrzypczyk:

To już trzecia edycja Archidiecezjalnej Pielgrzymki Chorych, Niepełnosprawnych i ich Rodzin. Bierze w niej udział blisko 400 osób. Pielgrzymki odbywają się co dwa lata.

Pielgrzymka chorych do Lourdes: po prawie 40 godzinach pielgrzymi dotarli na miejsce   Pielgrzymi są już w Lourdes! Agnieszka Skrzypczyk / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama