107,6 FM

Córka Asii Bibi filmem pożegnała się z Pakistanem

Córka Asii Bibi filmem zamieszczonym na Facebooku i Twitterze pożegnała się z ojczyzną. Według dzisiejszych doniesień, jej matka - skazana w Pakistanie na śmierć za rzekome bluźnierstwo wobec islamu i po około 9 latach uwolniona przez Sąd Najwyższy - wyjechała dziś do Kanady.

Jedna z jej córek, prawdopodobnie towarzysząca matce w podróży do Kanady, mówi, że z ciężkim sercem żegna się z Pakistanem. Dziękuje tym, który pomogli jej rodzinie. Zwłaszcza Shaanowi Taseerowi , założycielowi organizacji Pakistan dla Wszystkich, która działa na rzecz równości praw wszystkich obywateli tego kraju, niezależne od ich religii.  To właśnie Taseer opublikował w mediach społecznościowych pożegnalne wystąpienie. - Bez żalu, bez goryczy - skomentował.

- Wasza miłość pozostanie w naszych sercach - mówi kobieta.

« 1 »
 • gut
  08.05.2019 16:26
  Cud Nad Pakistanem!
  doceń 2
 • MÎchā'ēl
  08.05.2019 16:38
  Czy to jest bezpieczne dla Asi Biby i jej rodziny, tak się uzewnętrzniać w mediach społecznościowych? Wróg nie śpi dysząc żądzą odwetu :(
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama