107,6 FM

Zmarł Łukasz Brzezicki, dziennikarz Wirtualnych Mediów

Łukasz Brzezicki zmarł 8 maja w godzinach porannych. Miał 33 lata.

Łukasz Brzezicki był absolwentem Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował m.in. "Pulsie Biznesu" i portalu Wiadomosci24.pl.

Z portalem Wirtualnemedia.pl Łukasz Brzezicki związał się w 2013 r. Od 2017 r. był zastępcą redaktora naczelnego. Zajmował się tematyką prasy, radia i telewizji.

Łukasz Brzezicki zmarł w następstwie przewlekłej choroby.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Obserwator
  09.05.2019 10:19
  Rozumiem, że to Wasz kolega po fachu, wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie - ale czemu jest o tym wzmianka na Gościu? To trochę Wasza dziennikarska sprawa, a i sam pan Łukasz nie napisał chyba na Gościu ani jednego artykułu, żeby miał z tym portalem jakikolwiek związek?
  Żeby nie uderzać w uszczypliwy ton, zapytam tylko całkiem szczerze i bez złośliwości - dlaczego uznali Państwo, że wzmianka o śmierci niezwiązanego z Gościem dziennikarza zasługuje na pierwszą stronę na Państwa portalu?
 • Obserwator
  30.05.2019 18:53
  Nie, nie jestem. W tym roku umrze pewnie kilkunastu polskich dziennikarzy - o wszystkich tu przeczytamy?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama