107,6 FM

Wygrał bieg, bo... nagle skoczył przed linią mety

Niesamowity i niecodzienny finisz w biegu na 400 m. przez płotki. Zobacz video!

W czasie biegu na 400 m. przez płotki rozgrywanego w czasie uczelnianych zawodów lekkoatletycznych w Teksasie doszło do spektakularnego zdarzenia. Prowadzący Infinite Tucker na ostatnich metrach ostatniej prostej był wyraźnie doganiany przez rywala z uczelni, Roberta Granta. Wszystko wskazywało na to, że Tucker straci w ostatniej chwili zwycięstwo, ale wybronił się rzutem na taśmę. I to dosłownie, bo na chwilę przed przekroczeniem linii mety po prostu rzucił się przed siebie i dzięki temu wygrał bieg z wynikiem 49,38. Grant uzyskał czas 49, 47.

Być może determinacja sprintera wynikała z faktu, że na takich samych mistrzostwach dwa lata wcześniej zajął drugie miejsce i nie chciał po raz kolejny stracić zwycięstwa. Z pewnością też jego finisz przejdzie do historii lekkiej atletyki. 

Zobacz cały bieg:

Men’s 400m Hurdles - 2019 SEC Outdoor Championships
KB1230 -

Oraz sam finisz Tuckera:

Infinite Tucker of USA diving to win 400m Hurdles at SEC Championships
CRICTURF T V
« 1 »
 • mm
  14.05.2019 11:44
  Powinna być dyskwalifikacja bo to nie bieg z skokami w dal.
  doceń 2
 • Natt
  15.05.2019 22:18
  Pewnie się mylę, ale czy to nie noga postawiona za metą powinna się liczyć, a nie wymachy rękami?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama