107,6 FM

Śląskie: e-pity z coraz bardziej popularne. Rekordowe zainteresowanie

16 milionów osób rozliczyło PIT elektronicznie. To wyniki w skali kraju. W województwie śląskim usługa "Twój e-PIT" też cieszy się popularnością. Nie skorzystała z niej tylko co piąta osoba.

W tym roku deklarację podatkową przez internet złożyła rekordowa liczba osób. W województwie śląskim elektronicznie rozliczyło się 1,5 mln podatników, co stanowi 80% mieszkańców regionu - mówi minister finansów, Teresa Czerwińska:

Usługę "Twój e-PIT" podsumowano w Gliwicach. Przypomnijmy - w tym roku po raz pierwszy podatnicy mogli skorzystać z wypełnionych zeznań podatkowych na podstawie danych z poprzednich lat. - W województwie śląskim zdecydowana większość podatników wysłała rozliczenie przez internet - podkreśla Mariusz Gojny - dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Katowicach:

W skali kraju elektronicznie rozliczyło się 16 mln osób. To o 5 mln więcej niż w roku ubiegłym.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama