107,6 FM

Chorzów: Ośrodek Pomocy Społecznej pod nowym adresem

Ośrodek Pomocy Społecznej w Chorzowie ma nowa siedzibę. Od teraz mieści się przy ulicy Racławickiej. Został przeniesiony z nieocieplonego i pozbawionego wystarczającej infrastruktury informatycznej budynku przy ul. Kruszcowej.

Nowy adres to zalety dla petentów Ośrodka Pomocy Społecznej - przekonują włodarze miasta. - Mieszkańcy odczują zmiany, bo poprawi się szybkość obsługi, ale również pracownikom będzie się pracować bardziej komfortowo - mówi Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa:

W styczniu zakończył się kompleksowy remont. Do końca tygodnia trwa przeprowadzka. Ośrodek Pomocy Społecznej w Chorzowie  w nowej lokalizacji zacznie przyjmować klientów w poniedziałek - mówi Dorota Kaczorkowska z działu administracji:

Gruntowna modernizacja trwała ponad rok. Koszt tej modernizacji to prawie 12 mln złotych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama