107,6 FM

Katowice: bieg charytatywny w Parku Kościuszki na Dom Aniołów Stróżow

W Dzień Dziecka wielkie bieganie w katowickim Parku Kościuszki. Charytatywny bieg ma celu wsparcie Domu Aniołów Stróżów - stowarzyszenia zajmującego się pomocą dzieciom i młodzieży z trudnych i biednych rodzin.

Ponad 200 osób ruszyło w biegu charytatywnym w katowickim Parku Kościuszki. Za każdego uczestnika sponsorzy przekażą 100 zł na Dom Aniołów Stróżów. Pieniądze zostaną przeznaczone na  organizację wakacji dla dzieci z trudnych i biednych rodzin oraz codzienną pomoc w świetlicach i klubach. Co na starcie mówili biegacze?

Dodajmy, że w Parku Kościuszki w Katowicach do godz. 12.00 odbywa się także piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Katowice: bieg charytatywny w Parku Kościuszki na Dom Aniołów Stróżow   Uczestnicy biegu charytatywnego w Katowicach Agata Nurek / Radio eM

- Podczas biegu charytatywnego uczestnicy muszą pokonać 5 kilometrową trasę - mówi Monika Bajka - prezes Domu Aniołów Stróżów:

Wydarzenie odbywało się przy współpracy z Parkrun Katowice - organizatora cotygodniowych, sobotnich biegów w Parku Kościuszki. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama