107,6 FM

W sobotę Górski Bieg Frassatiego. W Międzybrodziu Bialskim zagra Carrantuohill

Górski Bieg im. Piotra Jerzego Frassatiego i rodzinny piknik Radia eM i Gościa Niedzielnego to impreza dla wszystkich, którzy kochają góry i bieganie. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 czerwca, w Międzybrodziu Bialskim.

Bieg główny, biegi dla dzieci, pokaz iluzjonisty, czy koncert Carrantuohill to tylko niektóre atrakcje, które będą na was czekać w sobotę (15.06) w Międzybrodziu Bialskim. Wydarzenie pod patronatem radia eM  w te weekend. Do uczestnictwa zapraszają  ks. Krzysztof Nowrot Maria Dziubany, przedstawiciele Towarzystwa Ciemnych Typów :

Górski Bieg ma swojego patrona - to Pier Giorgio Frassati. Nieprzypadkowo - w jego życiu było mnóstwo kultury fizycznej. - Jeździł konno, na nartach - mówi Krzysztof Nowrot i dodaje, że sport był jego codziennością i to był powód, dla którego zainteresował się nim tak bardzo Karol Wojtyła:

- Frassati traktował zdrowie jako coś o co trzeba dbać, dlatego, że jest gwarantem aktywności w życiu drugiego człowieka, wychodzenia do niego - dodaje ks. Nowrot. Przypomnijmy: Górski Bieg Frassatiego już w sobotę. Miejsce: Beskid Mały, Międzybrodzie Bialskie. Dystans 21,8 km.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama