107,6 FM

Są postępy w leczeniu. Ale modlitwa za bp. Romaniuka wciąż potrzebna

"Od dwóch tygodni bp Kazimierz Romaniuk poddawany jest intensywnej rehabilitacji, która przynosi dobre efekty" - informuje warszawsko-praska kuria, apelując o dalszą modlitwę o zdrowie pierwszego ordynariusza.

Od dwóch tygodni Ksiądz Biskup Kazimierz poddawany jest intensywnej rehabilitacji, która przynosi dobre efekty. Prosimy o dalsze wsparcie modlitewne Biskupa Seniora w jego zmaganiach z chorobą - przekazuje ks. Dariusz Szczepaniuk, kanclerz kurii diecezji warszawsko-praskiej.

Bp Romaniuk od wtorku 21 maja przebywa w szpitalu.

Biskupi Romuald Kamiński i Marek Solarczyk proszą także, by w modlitwie pamiętać o wszystkich lekarzach i pielęgniarkach, którzy troszczą się o zdrowie pierwszego biskupa warszawsko-praskiego. "Prosimy wszystkich o otoczenie go serdeczną modlitwą - o jak najszybszy powrót do pełni sił i zdrowia oraz do posługi, którą Ksiądz Biskup Kazimierz nieustannie podejmuje" - proszą biskupi.

Emerytowany biskup diecezji warszawsko-praskiej, wybitny biblista, autor przekładu Pisma Świętego z języków oryginalnych na język polski, w sierpniu skończy 92 lata.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama