107,6 FM

Łańcuch Adoracji Najświętszego Sakramentu Dookoła Świata, Katowice-Panewniki, 22 czerwca

Łańcuch Adoracji Najświętszego Sakramentu Dookoła Świata - sobota, 22 czerwca, godz. 17.00 -18.00 w bazylice ojców franciszkanów w Katowicach-Panewnikach.

Ta inicjatywa zrodziła się na Węgrzech. Pomysłodawcy chcą, by ludzie w wielu miejscach na całym świecie, o tej samej godzinie, gromadzili się przed Najświętszym Sakramentem uwielbiając Pana Boga.

Najbliższy Łańcuch Adoracji odbędzie się w intencji ludzi głodujących fizycznie i duchowo.- Wszyscy mamy w sobie głęboko ukryte głody: głód dobra, piękna, wspólnoty, szacunku... Mamy pragnienie pokoju, przyjaźni, miłości, a nade wszystko głód realnej obecności Boga w naszym życiu i żywej relacji z Bogiem. Zatem intencja Łańcucha Adoracji dotyczy Ciebie drogi Czytelniku. Przyjdź, złącz się z całym światem uwielbiając Pana Boga w Najświętszym Sakramencie - zachęcają organizatorzy.

Szczególnymi uczestnikami Łańcucha Adoracji Najświętszego Sakramentu będą osoby bezdomne, które dotkliwie doświadczają głodu fizycznego i duchowego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama