107,6 FM

Chorzów: konkurs na film promocyjny o mieście. Nagranie trafi pod ziemię

Nietypowy konkurs w Chorzowie. Władze zachęcają do nakręcenia filmu promocyjnego o mieście. Nagranie zostanie odtworzone dopiero za 50 lat, a do tego czasu będzie pod ziemią w specjalnie przygotowanej kapsule czasu.

Chorzów ogłosił konkurs na krótki film promocyjny o mieście. Premiera dopiero za 50 lat, bo zwycięska praca trafi do kapsuły czasu, która zostanie zakopana pod rynkiem.  Wszystko wydarzy się 28 czerwca gdy rynek w Chorzowie zostanie oficjalnie otwarty. O szczegółach Karolina Skórka - rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta:

Film powinien trwać maksymalnie 3 minuty. Prace umieszczone na pendrivie lub płycie CD należy przesłać lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta do poniedziałku

Mieszkańców zapytaliśmy co według nich powinno zostać utrwalone na filmie?

Oficjalne otwarcie chorzowskiego rynku już 28 czerwca. Wtedy też kapsuła z filmem zostanie zakopana pod jego płytą.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama