107,6 FM

Po raz pierwszy zapisy na pielgrzymkę akademicką przez internet

Jak co roku, 5 sierpnia, wyruszy 39. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna na Jasną Górę. Zapisy - po raz pierwszy - również przez internet - poinformowało biura prasowe archidiecezji warszawskiej.

W tym roku hasłem przewodnim będą słowa "Otwórzcie drzwi Chrystusowi!", wypowiedziane przez św. Jana Pawła II podczas uroczystej mszy inaugurującej jego pontyfikat.

Tegoroczną nowością jest elektroniczny system zapisów, w pełni czynny od 1 czerwca pod adresem e-wapm.pl. Nie likwiduje on stacjonarnego punktu przy kościele św. Anny, ale ma usprawnić rejestrację.

"Mamy szczerą nadzieję, że od tej pory na Krakowskim Przedmieściu pielgrzymi będą mogli szybciej odebrać pakiety i uniknąć stania w kolejkach. Jeśli nie jesteście za pan brat z technologią - nie lękajcie się, również na miejscu służby zapisów będą wam w stanie pomóc w okiełznaniu nowego procesu rejestracji" - zapewniają służby pielgrzymkowe.

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama