107,6 FM

Msza św. w rocznicę Radomskiego Czerwca '76

Jak każdego roku Eucharystia sprawowana będzie przy pomniku-kamieniu na skrzyżowaniu ulic 25 Czerwca i Żeromskiego 25 czerwca.

Mszy św., 25 czerwca o 18.00 będzie przewodniczył bp Henryk Tomasik. Przed Eucharystią, o 17.30, odbędzie się koncert Roberta Grudnia pt. "Misterium Dźwięku Pamięci Wydarzeń Radomskich Czerwca 1976". R. Grudniowi towarzyszyć będą soliści Teatru Muzycznego i Opery Łódzkiej Sylwia Strugińska i Tomasz Chrześcijanek.

Obchody 43. rocznicy radomskiego protestu potrwają do 30 czerwca. Organizatorami są Urząd Miejski w Radomiu, Stowarzyszenie Radomski Czerwiec ’76 oraz NSZZ "Solidarność" Ziemia Radomska. Patronatem honorowym wydarzenie to objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Pełny program tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama