107,6 FM

Ruda Śląska: wystartował "Ogród śniadaniowy"

W Rudzie Śląskiej ruszyła piąta edycja "Ogrodu śniadaniowego". We wszystkie soboty do 27 lipca mieszkańcy mogą zjeść posiłek na świeżym powietrzu i wziąć udział w warsztatach. Organizatorzy zapewniają też atrakcje dla dzieci.

W Rudzie Śląskiej ruszyła piąta edycja "Ogrodu śniadaniowego". To inicjatywa Miejskiego Centrum Kultury uruchomiana specjalnie na czas wakacji. W każdą sobotę do 27 lipca mieszkańcy mogą zjeść posiłek na świeżym powietrzu i  wziąć udział w ciekawych warsztatach. Spotkania odbywają się w ogrodzie rudzkiego MCK o godz. 11.00:

- Przewidziano też atrakcje dla dzieci - -mówi Patrycja Ryguła-Mańka z Miejskiego Centrum Kultury:

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie rudzkiego MCK.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama