107,6 FM

04.07.19 | Być na 100 procent

To właśnie oznaczają słowa: I że Cię nie opuszczę aż do śmierci.

04.07.19 | Być na 100 procent   Ks. dr Marek Dziewiecki Krystyna Piotrowska /Foto Gość

"Nawet Bóg będąc samotnym nie czułby się szczęśliwie" - uśmiecha się ks. dr Marek Dziewiecki, dlatego powołał kobietę i mężczyznę do życia w małżeństwie.

Co znaczą słowa : Że Cię nie opuszczę aż do śmierci? Ks. dr Marek Dziewiecki mówi, że być z drugim człowiekiem, to kochać go najbardziej ze wszystkich ludzi na świecie. "Nie mama, nie tata, nie dzieci, ale Twój mąż jest najważniejszy dla Ciebie - mówi ks. Marek.

"Mam tak układać życie, by praca zawodowa, wypoczynek, hobby, była podporządkowana bliskości ze współmałżonkiem" - to jest miłość małżeńska.

Mąż zaczyna łamać przysięgę małżeńską, kiedy przestaje okazywać miłość swojej żonie - mówi ks. dr Marek Dziewiecki. Kiedy pije i bije to już jest całkowity rozkład małżeństwa - dodaje.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..
  • An
    07.07.2019 15:50
    Mt 19 10-11 ;). jak do katowickiego seminarium w roku 2019 przyszło 5 kandydatów
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór  

„Boski wieczór” to letnia propozycja Radia eM. Dobre lektury, nie tylko o wierze i Panu Bogu, w każdy poniedziałek poleca Dominika Szczawińska.

We wtorki Kasia Widera odsłoni przed Wami Kościół młodych.

W środy na wakacyjny magazyn Credo zaprasza Dominika Szczawińska.

Jeśli chcecie poznać receptę na szczęśliwy związek małżeński, włączcie radioodbiornik w czwartek. O pięknie relacji damsko-męskich opowie ks. Marek Dziewięcki.

Programy