107,6 FM

Arkadiusz Chęciński: jako Koalicja Obywatelska i Samorządowcy będziemy rozmawiać i przekonywać. Będziemy na targach i targowiskach

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński został szefem śląskiego sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej i Samorządowców. Mówił o celach przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

- Zdeterminowani i zmobilizowani jak nigdy ruszamy na tej ostatniej długiej prostej do boju wyborczego o serca Polaków, by przekonać ich do naszego programu, naszych rozwiązań - mówił dziś w Katowicach lider śląskiej PO - Wojciech Saługa. Jednocześnie podkreślał: dziś także ruszamy w Polskę, by porozmawiać z Polakami i przekonać się co ich boli:

Mówił nowy szef śląskiego sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej i Samorządowców - Arkadiusz Chęciński. Natomiast wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka podkreślał, że "POrozmawiajmy" - to wielka akcja, która pokazuje, że Polacy są otwarci na rozmowę:

Dzisiejsza prezentacja nowego szefa śląskiego sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej i Samorządowców z udziałem parlamentarzystów i samorządowców PO i Nowoczesnej, była częścią zainicjowanej przez Koalicję Obywatelską akcji "POrozmawiajmy". Z mikrofonem radia eM na miejscu była Barbara Hobzda.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama