107,6 FM

1.07.2019 | Podróże na koniec świata i w głąb siebie

To książki zabiorą nas dziś w drogę. Naszymi przewodnikami będą autorzy : znakomity podróżnik Marek Kamiński, wybitny teolog Romano Guardini i rekolekcjonista Dariusz Piórkowski SJ.

1.07.2019 | Podróże na koniec świata i w głąb siebie  

Wyrusz na wyprawę, by odkryć samego siebie! - to zachęta podróżnika, któremu można zaufać. O Marku Kamińskim i ekstremalnych podróżach rozmawiam z redaktorem Sławkiem Rusinem. Co jest większym wyzwaniem: zdobyć biegun, czy poznać samego siebie?

Być doskonałym, czy odpuścić? Która z postaw jest bardziej chrześcijańska? Żadna? O chrześcijańskim sposobie na perfekcjonizm rozmawiam z Kamą Hawryszków. Czy wskazówki ojca Dariusza Piórkowskiego nam pomogą?

Zapraszamy do przedszkola! Wszystkich bez wyjątku, bo to "Przedszkole modlitwy" Romana Guardiniego. O tej wybitnej pozycji z klasyki duchowości mówi prof. Zbigniew Kadłubek i dr Aleksander Bańka.

Żywoty świętych się nie starzeją. Pod jednym warunkiem, że z wiarą i dobrym pomysłem są przekazywane...

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór  

„Boski wieczór” to letnia propozycja Radia eM. Dobre lektury, nie tylko o wierze i Panu Bogu, w każdy poniedziałek poleca Dominika Szczawińska.

We wtorki Kasia Widera odsłoni przed Wami Kościół młodych.

W środy na wakacyjny magazyn Credo zaprasza Dominika Szczawińska.

Jeśli chcecie poznać receptę na szczęśliwy związek małżeński, włączcie radioodbiornik w czwartek. O pięknie relacji damsko-męskich opowie ks. Marek Dziewięcki.

Programy