107,6 FM

Muzyk Budki Suflera potrzebuje modlitewnego wsparcia

Romuald Lipko - 69-letni współzałożyciel jednego z najbardziej znanych polskich zespołów - walczy z chorobą nowotworową.

Artysta o tym, że cierpi na groźną chorobę dowiedział się niedawno. Przebywał już w szpitalach w Lublinie i Warszawie. Niestety lekarze w Polsce nie są w stanie leczyć tego rodzaju nowotworu.

Aktualnie Romuald Lipko znajduje się w niemieckiej klinice w Magdeburgu, gdzie lekarze walczą jego zdrowie. - To jedyne miejsce na świecie, gdzie lekarze podejmują walkę z tego typu nowotworami - piszą przyjaciele muzyka na oficjalnym portalu społecznościowym zespołu. 

Członkowie zespołu podkreślają, że Romuald Lipko mając świadomość swojej choroby cały czas marzy o nowych piosenkach i jesiennych koncertach. Jednocześnie muzycy zwracają się do wszystkich, którym bliska jest twórczość artysty o jakikolwiek drobny gest wsparcia, o życzliwą myśl. 

O zdrowie dla muzyka modlili się już fani w minioną niedzielę w kościele św. Andrzeja Boboli w Lublinie. 

Polecamy pana Romualda w modlitwie, prosząc o wszelkie potrzebne łaski. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • andrzej
  10.07.2019 14:16
  Niech Pan Bóg obdarzy Pana Romualda pokojem i ześle dar swojego uzdrowienia. Niech rozpromieni nad Nim swoje oblicze i niech go obdarzy licznymi łaskami. Duch Święty niech Go wspiera na drodze do zdrowia duszy i ciała. Jezus, nasz Pan, niech prowadzi i uzdrawia! Tak jak Romuald jest źródłem radości, dobrych emocji i jak swoją pracą umożliwia przeżywanie piękna muzyki przez tak wiele osób, tak samo niech czuje nasze wsparcie modlitewne. Gorące pozdrowienia dla p. Romualda Lipko!
  doceń 13
 • optymalny
  10.07.2019 15:58
  opróocz modlity potrzebuję diety niskowęglowodanowej.
  doceń 2
 • mysz.1974
  11.07.2019 08:25
  Romku trzymaj się, będzie dobrze.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama