107,6 FM

Dwaj księża zatrzymani w klinice aborcyjnej

Dwaj duchowni katoliccy zostali 13 lipca zatrzymani w ośrodku aborcyjnym w amerykańskim stanie New Jersey. Próbowali ratować życie nienarodzonych dzieci. W jednym przypadku chyba im się to udało.

Wydarzenia te opisał serwis lifesitenews.com. Według jego relacji, czwórka obrońców życia - dwóch duchownych i dwóch świeckich z organizacji Red Rose Rescue - weszła do placówki aborcyjnej w Morristown. Podobnie jak Kanadyjka Mary Wagner wręczali róże i oferowali pomoc matkom, które byłyby gotowe zrezygnować z aborcji. Prawdopodobnie udało im się to w przypadku młodej kobiety, która - jak wynika z okoliczności - przyszła do ośrodka aborcyjnego pod naciskiem swej matki. Krótko po tym do budynku weszła policja i zatrzymała dwóch duchownych. Jednym z nich jest franciszkanin od Odnowy o swojsko brzmiącym nazwisku Fidelis Moscinski. Drugi to ks. David Nix.

Oto nagrania z wynoszenia duchownych z ośrodka aborcyjnego, który - jak na ironię - znajduje się w sąsiedztwie porodówki:

Police drag Catholic priest out of abortion center
LifeSiteNews

 

Will Goodman's July 13 Red Rose Rescue
LifeSiteNews

 

 

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama