107,6 FM

16.07.19| Początek wieczności.

Marcin kiedyś i Marcin dziś do dwie zupełnie inne osoby. Niezaprzeczalnie, wiele zdarzyło się dzięki Monice.

16.07.19| Początek wieczności.   Małżeństwo Marcin i Monika Gomułkowie ewangelizatorzy, którzy prowadzą na YouTubie kanał "Początek wieczności". Foto:Henryk Przondziono/Gość Niedzielny Henryk Przondziono

Kiedy był nastolatkiem znacząco skomplikował sobie życie. Alkohol, dość swobodne życie, kobiety, lekkie narkotyki - długo by wymieniać. Marcin Gomułka źle wspomina wchodzenie w dorosłe życie.

Dziś wie, że wszystko co wówczas się działo było trudne, ale doprowadziło go do miejsca w którym jest obecnie.

Monika była darem, wie, że wówczas gdy go poznawała daleko było mu do ideału. Czy dziwi się, że do wybrała? Chyba nie, ale dziękuje Bogu, że tak się stało,

"Początek wieczności" zaczęli prowadzić na FB, kiedy zorientowali się, że ich życie skierowało swoje tory w dobrą stronę. Dziś ewangelizują, by dawać innym nadzieję, że wszystko w życiu można zmienić. Jeśli się tylko chce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór  

„Boski wieczór” to letnia propozycja Radia eM. Dobre lektury, nie tylko o wierze i Panu Bogu, w każdy poniedziałek poleca Dominika Szczawińska.

We wtorki Kasia Widera odsłoni przed Wami Kościół młodych.

W środy na wakacyjny magazyn Credo zaprasza Dominika Szczawińska.

Jeśli chcecie poznać receptę na szczęśliwy związek małżeński, włączcie radioodbiornik w czwartek. O pięknie relacji damsko-męskich opowie ks. Marek Dziewięcki.

Programy