107,6 FM

Koleje Śląskie: bilet miesięczny za złotówkę dla studentów pierwszego roku

Bilet miesięczny za złotówkę proponują Koleje Śląskie. Obowiązuje on tylko w październiku i tylko dla studentów pierwszego roku.

Studenciak to bilet miesięczny który można kupić za złotówkę. Oferta Kolei Śląskich będzie dostępna w październiku ale przewoźnik rozpoczął akcje promocyjną już teraz, by dotrzeć do jak największej liczby studentów. Zapytaliśmy - czy już słyszeli o tej ofercie?

To trzecia edycja, w minionym roku z oferty promocyjnej Kolei Śląskich skorzystało prawie 4 tysiące studentów. Przewoźnik spodziewa się, że w tym roku zainteresowanie Studenciakiem będzie podobne lub większe.

Słuchaj więcej: Bilet miesięczny za złotówkę na kolej dla studentów

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama