107,6 FM

Retrogiercownia na katowickim rynku

Na katowickim Rynku odbyła się w czwartek (25.07) "Retrogiercownia" - wydarzenie, podczas którego można było poznać gry komputerowe retro - nawet te sprzed trzydziestu lat.

Dla wszystkich chętnych udostępnionych zostało nieodpłatnie kilkanaście stanowisk - powiedział Radiu eM Łukasz Ferdyn - wolontariusz Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach:

Impreza zainteresowała osoby przechodzące obok stoiska Muzeum Historii Komputerów i Informatyki - wielu przystawało, by na chwilę pograć lub... powspominać:

Tymczasem Krzysztof Chwałowski, dyrektor muzeum, zgadza się, że można już mówić o tym, że na gry retro zapanowała ostatnio moda - a nawet boom:

Stare komputery i stare gry wrócą na katowicki rynek w dwa ostatnie czwartki sierpnia.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama