107,6 FM

Skoczów: wnioski o dofinansowanie z programu "Czyste powietrze" można składać w gminie

Mieszkańcy nie będą musieli jeździć do Katowic. W Urzędzie Gminy w Skoczkowie będzie można aplikować do programu "Czyste powietrze".

Usprawnienie procesu wdrażania programu "Czyste powietrze" - to cel porozumień, jakie Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej podpisuje z gminami naszego regionu. Dzięki temu wnioski o dofinansowanie wymiany pieca albo docieplenia domu będzie można składać w urzędzie gminy. Dziś takie porozumienie podpisał burmistrz Skoczowa, Mirosław Sitko:

W najbliższym czasie punkty obsługi wniosków do programu "Czyste powietrze" mają zacząć funkcjonować w piętnastu gminach naszego regionu. Fundusz wciąż szuka kolejnych samorządów gotowych do otwarcia u siebie takich punktów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama