107,6 FM

Region. Tour de Pologne na Śląsku - uwaga na utrudnienia

4 i 5 sierpnia najlepsi kolarze z Polski i ze świata będą się ścigać na drogach Śląska. W Katowicach i okolicach odbędą się dwa etapy wyścigu.

4 sierpnia zostanie rozegrany na trasie Tarnowskie Góry – Katowice etap 2. o długości 153 km. Zawodnicy wystartują o 14.45.

Trasa będzie obejmować następujące miasta: Tarnowskie Góry – Zbrosławice – Ptakowice – Tarnowskie Góry – Nowe Chechło – Świerklaniec – Piekary Śląskie – Bobrowniki – Wojkowice – Piekary Śląskie – Bytom – Chorzów – Siemianowice Śląskie – Katowice (3 rundy) – Meta (ok. 18.20).

Region. Tour de Pologne na Śląsku - uwaga na utrudnienia   Trasa Tour de Pologne 4 sierpnia.

Na następnej stronie kolejne miasta TdP

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama