107,6 FM

Ruch Autonomii Śląska i Śląska Partia Regionalna na listach wyborczych Koalicji Obywatelskiej

Kandydaci Ruchu Autonomii Śląska i Śląskiej Partii Regionalnej wystartują w wyborach do parlamentu z list Koalicji Obywatelskiej. Porozumienie organizacje podpisały dzisiaj.

Na listach Koalicji Obywatelskiej na Śląsku, obok polityków Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, znajdą się także członkowie Śląskiego Porozumienia Wyborczego. Kilka tygodni temu utworzyły je Śląska Partia Regionalna, Ruch Autonomii Śląska, Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców woj. śląskiego oraz Niemiecka Wspólnota Pojednanie i Przyszłość. Dziś ugrupowania podpisały porozumienie w tej sprawie.

Mówi Poseł PO Borys Budka:

Mówi Henryk Mercik ze Śląskiej Partii Regionalnej były wicemarszałek województwa, którego KO wystawi do Senatu w okręgu chorzowskim:

Wspólne listy do  Sejmu i Senatu zostaną przedstawione w przyszłym tygodniu.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama