107,6 FM

Pielgrzymka. Dbamy o siebie nawzajem

Ks. Tomasz Wieczorek, kierownik trasy pielgrzymkowej na Jasną Górę, podaje ważne informacje dla pielgrzymów i tych, którzy zostaną w domu.

W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 15 sierpnia rozpocznie się oficjalnie XXVII Diecezjalna i 373. Gliwicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Ks. Tomasz Wieczorek, odpowiedzialny za trasę zapewnia, że jest przygotowana.

Pierwsza grupa z Kuźni Raciborskiej wyrusza już 14 sierpnia po Mszy o 7.00, w Gliwicach będzie około 19.00. Następnego dnia z Gliwic wyruszy osiem grup, potem dołączą  kolejne. Na Jasną Górę w sobotę wejdzie w sumie 11 grup.

Eucharystii na rozpoczęcie pielgrzymki w katedrze gliwickiej 15 sierpnia o 8.00 przewodniczyć będzie bp Jan Kopiec.

Co należy zabrać na trasę i na co zwracać uwagę w drodze:

Ważny apel do tych, którzy nie czują się do końca na siłach, żeby iść:

Dla tych, którzy zostają w domach - zachęta do pielgrzymowania duchowego:

Więcej o pielgrzymce:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama