107,6 FM

Będą darmowe pociągi na defiladę. Koleje Śląskie przygotowały też ofertę na długi weekend

Na Święto Wojska Polskiego [15.08.19] w najbliższy czwartek za darmo dojedziemy pociągami Kolei Śląskich.

Z okazji uroczystej defilady, która w tym roku odbędzie się w Katowicach przewoźnik przygotował dla pasażerów specjalną ofertę. O czym Radio eM poinformował Adam Kurkiewicz, z biura prasowego Kolei Śląskich:

Koleje Śląskie zachęcają również do korzystania jutro, tj w czwartek z wcześniejszych połączeń by uniknąć.  Co ważne przez cały dzień biletu nie musimy kupować - zarówno na kursy do Katowic, jak i te powrotne. Oferta nie dotyczy jedynie pociągów do Bohumina oraz z Bielska-Białej do Zakopanego.

Koleje Śląskie zachęcają też do podróżowania pociągami przez cały długi weekend. A ten zaczyna się już dziś [14.08.19] po południu, a wraz z nim zaczyna obowiązywać specjalna weekendowa oferta Kolei Śląskich. To oferta "Silesia Weekend" oraz "Śląskie dla rodziny" – mówi Adam Kurkiewicz z Kolei Śląskich:

Podczas weekendów największą popularnością cieszą się połączenia do Wisły i Żywca oraz wakacyjna linia do Zakopanego. Koleje Śląskie zachęcają również do korzystania z trwającej do końca września oferty "Kolej na muzea”. Właściciel biletu kolejowego może taniej zwiedzić wiele kulturalnych placówek na terenie naszego regionu. Lista tych miejsc i szczegóły akcji można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama