107,6 FM

"Tajemnica Ojca Pio"

O św. Ojcu Pio wiele już napisano i powiedziano. Czy są jeszcze fakty, które powinny ujrzeć światło dzienne? Film od 15 sierpnia w kinach. Sprawdź, w których będzie wyświetlany.

 

"Sam dla siebie jestem tajemnicą." (św. Ojciec Pio)

Tajemnica OJCA PIO | napisy PL
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

 

O św. Ojcu Pio wiele już napisano i powiedziano. Czy są jeszcze fakty, które powinny ujrzeć światło dzienne?

Tajemnica Ojca Pio to udana próba ukazania prawdziwego oblicza Stygmatyka oraz bardzo trudnej drogi, jaką przeszedł, by na jej końcu stać się jednym z największych świętych Kościoła. Twórcy zadbali o niepublikowane dotąd materiały: zeznania świadków życia świętego, jego duchowych dzieci, osób, które doświadczyły nawrócenia i uzdrowienia, oraz zdjęcia, nagrania i wypowiedzi współbraci z San Giovanni Rotondo.

Film bez ogródek ujawnia, jak  niewyobrażalnemu ogromowi prób został poddany skromny zakonnik z Pietrelciny: oszczerstwa i poddawanie w wątpliwość stygmatów, podsłuchy zakładane nawet w konfesjonale, posądzanie o intymne kontakty z kobietami, kary i prześladowania także ze strony osób związanych z Kościołem. Niezwykłe emocje towarzyszą widzowi, gdy śledzi on autentyczne nagrania Ojca Pio i słyszy jego charakterystyczny, jakby niepasujący do wizerunku głos. Całości dopełnia sprawiający ogromne wrażenie ekskluzywny materiał dokumentujący niedawną ekshumację ciała św. Ojca Pio. 

Stygmatyk z Pietrelciny to nie tylko surowy zakonnik. Film odkrywa go dla wiernych jako osobę pełną radości, poczucia humoru, a nade wszystko wypełnioną miłością do Boga i ludzi. Tajemnica Ojca Pio pozwala widzowi autentycznie „dotknąć” świętości, co stanowi ogromny atut filmu.

W linku lista kin, w których będzie wyświetlany film: http://www.rafaelfilm.pl/OjciecPio/#lista-kin

Zobacz także teasery:

Tajemnica OJCA PIO - teaser 1
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

 

Tajemnica OJCA PIO - teaser 2
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama