107,6 FM

Ministranci przyjechali do Katowic: tylko twardziele służą w Kościele

Do katowickiej katedry Chrystusa Króla przybyli dziś ministranci z całej archidiecezji katowickiej. Miała tu miejsce powakacyjna pielgrzymka ministrantów.

Dmuchańce,  słodkości, konkursy i pokaz iluzji - to atrakcje powakacyjnej pielgrzymki ministrantów, jakie miały miejsce przed katedrą Chrystusa Króla w Katowicach. W południe ministranci uczestniczyli w uroczystej  Mszy Świętej, którą odprawił dla nich  metropolita katowcki abp Wiktor Skworc.

- Pielgrzymka była okazją do spotkania poznanych ma ministranckich rekolekcjach znajomych i umocnienia wspólnoty -  mówi diecezjalny duszpasterz ministrantów ks. Cezariusz Wala:

Ministrantom się podobało:

W pielgrzymce wzięło udział ponad 1500 ministrantów z całej archidiecezji katowickiej.

Czytaj i oglądaj więcej: Setki ministrantów w katowickiej katedrze

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama