107,6 FM

Stadion Śląski w Chorzowie. Dziś widowisko "Rapsodia Śląska"

Dziś na Stadionie Śląskim odbędzie się wielkie widowisko muzyczno-multimedialne "Rapsodia Śląska". Na scenie pojawi się ponad 300 artystów. Wśród nich Monika Brodka, Miuosh, Marcin Wyrostek, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, a także chórzyści i muzycy Filharmonii Śląskiej.

Wydarzenie ma upamiętnić 100. rocznicę I Powstania Śląskiego. Na tę okazję laureat Oscara - Jan Kaczmarek przygotował specjalną kompozycję, która właśnie jutro będzie miała swoją premierę:

Ponad 300 artystów wystąpi w Kotle Czarownic. Wielkie widowisko muzyczno-multimedialne "Rapsodia Śląska" rozpocznie się punktualnie o godz. 21.00.

Wśród wykonawców jest akordeonista Marcin Wyrostek:

Co ważne - wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 19.00.

W dniu imprezy zostaną uruchomione specjalne, bezpłatne tramwaje. Kierowcy od godz. 18.00 muszą przygotować się na utrudnienia w rejonie stadionu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama