107,6 FM

Panama 2019 - teraz w Wilamowicach!

Młodzi, którzy w styczniu uczestniczyli w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, wciąż chcą się dzielić swoimi przeżyciami, wspomnieniami - także tymi utrwalonymi na zdjęciach i filmikach. Tym razem zapraszają do Wilamowic!

Piotr Motyka i Jakub Waligóra - uczestnicy tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Panamie.chcą opowiedzieć między innymi o tym, jak żywy jest latynoski Kościół, jak wyglądają panamskie tukany i co to jest... patacones.

Na opowieści i spotkanie z Panamą zapraszają w środę 4 września o 17.30 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wilamowicach przy ul. Staszica 2.

Zapraszamy do udziału!

Piotr Motyka był także jednym z naszych korespondentów w Panamie. Poniżej znajdziecie relacje i galerie zdjęć - także tych udostępnionych nam przez naszych pielgrzymów.

TEKSTY:

GALERIE ZDJĘĆ

A o Panamie w Bielsku-Białej-Cygańskim Lesie przeczytacie tutaj:

TEKST:

GALERA ZDJĘĆ:

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama