107,6 FM

"Cud! Cud! Cud!" Na Placu Świętego Piotra pobiły się żebraczki. Aż im... garby pospadały!

Wyglądały na stare i schorowane, ale kiedy przyszło do bitki, okazały się całkiem żwawe. Na Placu Świętego Piotra pobiły się dwie żebraczki.

Jak pisze wprost.pl, powodem spięcia miało być to, że pewna turystka wsparła datkiem tylko jedną z żebrzących. Co stało się potem, pokazuje film nakręcony przez turystę.

- Cud! Cud! Cud! - skomentował nagłe uzdrowienie garbatych autor nagrania.

« 1 »
  • PiB
    11.09.2019 22:36
    No, tak. Skąd jednak wiemy, że to nie jest "ustawka" wprost.pl? Albo może faktycznie, wprost.pl też dali się wkręcić - scena ustawiona została przez portal Riprendiamoci Roma? A może i ich "wkręcili" jacyś młodzi Rzymianie, udający turystów? Albo faktycznie, turyści postanowili wyreżyserować taką hecę sobie w Rzymie? Może - ktoś wyreżyserował już nie tyle dla żartu, tylko dla obśmiania katolików udzielających jałmużny? Owszem, jest i prawdopodobne dokładnie to, co tutaj jest opisane z tą faktyczną bójką żebraczek autentycznych, może nawet jest to bardziej prawdopodobne niż sytuacje, które wymieniłem. Jednak - żyjemy niestety w takim świecie, że wszystkie te możliwości, plus może jeszcze jedna czy druga - są realnie prawdopodobne. Tak więc ostrożnie proponuję wyciągać wnioski z sensacyjki.
    doceń 5
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama