107,6 FM

Katowice. 154. urodziny miasta. Zobacz plan koncertów

Uroczystą paradą orkiestr dętych Katowice oficjalnie rozpoczęły świętowanie urodzin. Jedną z atrakcji będzie piątkowy koncert Dżemu w NOSPRze.

Minęły 154 lata odkąd  Katowice stały się miastem. Z tej okazji lokalne władze zapraszają na muzyczne święto - Urodziny Miasta "Kocham Katowice". Zapoczątkowała ja parada orkiestr dętych, która przeszła ulicami miasta. Reporter Radia eM pytał mieszkańców czego życzą miastu na kolejne lata?

Punktem kulminacyjnym urodzin miasta ma być otwarty koncert w Strefie Kultury. 14 września wystąpi tam Abradab wraz z przyjaciółmi. Od godz. 10 otwarta będzie strefa dla dzieci. Pełen program urodzin miasta poniżej, a także na stronie internetowej tutaj.

  • 13 września - Koncert Dżem Symfonicznie. Sala koncertowa NOSPR, godz. 19.00
  • 14 września - Koncert Abradab i przyjaciele: Miasto jest nasze. Strefa Kultury w Katowicach, od godz. 15.00, wstęp wolny
  • 15 września - Vołosi & Féliks Lajkó [HU]. Sala koncertowa Miasta Ogrodów, godz. 18.00.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama