107,6 FM

Rekolekcje dla młodych, Kokoszyce 18-20 października

Papież Franciszek w adhortacji „Christus vivit” pisze: "Młody człowiek chodzi na dwóch nogach jak dorosły, ale w odróżnieniu od dorosłych, którzy stojąc, trzymają nogi koło siebie, on zawsze ma jedną wysuniętą, gotów ruszyć, wystartować. Zawsze kieruje się do przodu”.

Młody człowieku, zapraszamy Cię dziś do zrobienia kroku w przód, o którym mówi papież Franciszek, i spędzenia październikowego weekendu na rekolekcjach dla młodzieży.

Razem z ks. Michałem Anderką chcemy zagłębić się w słowa, które Ojciec Święty kieruje do nas w adhortacji „Christus vivit”. „Aby młodość spełniła swój cel na drodze twego życia, musi być okresem hojnego dawania siebie, szczerego ofiarowania, poświęceń, które kosztują, ale czynią nas owocnymi”. Będziemy szukali odpowiedzi na pytania, jak ofiarowywać siebie w życiu, jak być dla innych.

„Młodość nie może pozostać czasem w zawieszeniu: to wiek decyzji i właśnie na tym polega jej urok oraz jej największe zadanie”. Podejmij decyzję i zgłoś swój udział w rekolekcjach.

Rekolekcje odbędą się od 18 do 20 października 2019 r., w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Kokoszycach (ul. Pałacowa 52, Wodzisław Śląski). Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.katowice.ksm.org.pl.

Rekolekcje dla młodych, Kokoszyce 18-20 października

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama