107,6 FM

Prezes PiS: Rodzimy się kobietą lub mężczyzną, ale ci, którzy chcą zupełnie zmienić świat, twierdzą inaczej

Rodzimy się mężczyzną lub kobietą, ale ci, którzy chcą zupełnie zmienić świat, twierdzą inaczej i potrafią wymuszać posłuszeństwo wobec swoich twierdzeń także przy pomocy represji - powiedział w czwartek w Kaliszu prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Kaczyński podkreślił, że każdy rodzi się kobietą lub mężczyzną. "Ale ci, którzy chcą dzisiaj zupełnie zmienić świat, zupełnie wysadzić w powietrze ten istniejący porządek, twierdzą inaczej. I potrafią już dzisiaj w świecie wymuszać posłuszeństwo wobec tych twierdzeń także przy pomocy represji" - powiedział prezes PiS.

"Ostatnio w Szkocji młodego chłopca, ucznia wyrzucono ze szkoły za to, że twierdził, że są tylko kobiety i mężczyźni. Przestał być uczniem, bo miał taki wybór: albo milczeć, albo nic na ten temat nie mówić, albo musiał opuścić szkołę" - mówił Kaczyński. Dodał, że takich przykładów jest bardzo wiele".

"Są także represje karne, za to, że ktoś na przykład stwierdził, że ze związku homoseksualnego nie może być dzieci. Oczywiście, że nie może być dzieci, ale mimo wszystko ten człowiek - w tym wypadku chodziło o Francję - stanął przed sądem" - zaznaczył prezes PiS.

"Krótko mówiąc, jeżeli chcemy przed tą ofensywą się obronić, a nie znaleźć się w sytuacji, kiedy to będzie ofensywa już, można powiedzieć, państwowa, ofensywa przeciwko zdrowemu rozsądkowi, przeciwko rodzinie, przeciwko, tradycji, przeciwko Kościołowi, bo to jest bardzo ostry atak na Kościół, jeżeli chcemy po prostu żyć normalnie w naszej kulturze, z naszymi obyczajami i właśnie ze zdrowym rozsądkiem, to nie możemy wybierać »Polski minus«, bo »Polska minus« to jest także to" - mówił Kaczyński. 

« 1 »
 • wrzeszcz
  03.10.2019 20:47
  Co za bzdury, prezes nigdy nie słyszał o hermafrodytach (interpłciowości)?
  doceń 23
 • spe
  04.10.2019 07:47
  Człowiek nie ma władzy tworzenia nowego świata, nowych płci. Ideolodzy gender, którzy uwierzyli w takie kłamstwo, chcą je teraz narzucić nam wszystkim; mamy wszyscy żyć w tym ich fałszu, żeby oni nie czuli się urażeni... a kto nie przyjmie tego fałszu - tego spacyfikować. Taka to "czułość" hipokrytów.
  doceń 18
 • peperS
  04.10.2019 09:28
  Dziękuję redakcji za niecenzurowanie i publikowanie wypowiedzi wszystkich uczestników. Dobrze jest czytać z jakim oddaniem ludzie potrafią podążać za wymyślonymi przez siebie mitami i pojęciami. Z jak wielką atencją i uczonością potrafią pisać o rzeczach nieistniejących, czyniąc się mędrcami we własnych oczach. Z jaką miłością własną to czynią.
  doceń 11
 • Boka
  04.10.2019 20:49
  Pan Prezes głosi cytowane w notatce tezy , bo jego socjologiczny think tank podpowiada mu ,że zdecydowana większość Polaków jest przeciwna małżeństwom homoseksualnym czy ideologii gender. Ale dlaczego nie opowiada się z taką ostrością o potrzebie o potrzebie zaostrzenia przepisów antyaborcyjnych ? Powód jest prosty , z tych samych powodów , co powyżej .
  doceń 4
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama