107,6 FM

W. Brytania: Wprowadzenie toalet unisex w szkołach wywołało niepokojące skutki

Rodzice i nauczyciele protestują przeciw wprowadzeniu w szkołach toalet neutralnych płciowo - pisze angielski dziennik "The Mail". Ich wprowadzenie wywołało już niepokojące skutki.

Jak pisze The Mail, zwłaszcza dziewczynki nie czują się w takich toaletach bezpiecznie. Przeciwnie: korzystanie z nich zawstydza je. Efekt jest taki, że ponoszą szkodę na zdrowiu, bo albo nic nie piją w czasie zajęć albo powstrzymują się od korzystania z toalet. Natomiast w czasie miesiączki w ogóle nie przychodzą do szkoły.

- Niepokojące są także psychologiczne efekty u dziewcząt, które nie czują się dość bezpiecznie, by korzystać z mieszanych płciowo toalet - mówi cytowana przez gazetę lekarka rodzinna Tessa Katz.

Rodzice i nauczyciele protestują więc przeciw spełnianiu żądań organizacji transseksualistów. Jak powiedziała jedna z protestujących Stephanie Davies-Arai, szkoły były wprowadzane w błąd przez aktywistów organizacji trans, którzy twierdzili, że niewprowadzenie wspólnych toalet dla chłopców i dziewcząt będzie złamaniem prawa.

« 1 »
 • spe
  08.10.2019 15:16
  Taka jest konsekwencja przyjęcia tęczowej ideologii. Dzieci są jej największymi ofiarami.
  doceń 49
 • saherb
  08.10.2019 15:16
  Poprzez fanaberie i absurdalne żądania marginalnej mniejszości cierpi pozostała większość i wygenerowało to też niepotrzebne koszty finansowe. I raczej wątpliwe jest, że to rozwiązanie poprawiło samopoczucie owej mniejszości. A jeśli tak, to odbywa się to cudzym kosztem i zdrowiem. Egoizm, zawłaszczenie i podporządkowanie świata dla siebie nie licząc się z uczuciami innych. Taki cel mają opętani seksem wszelkiej maści zboczeńcy. I będą dążyć do tego nawet po trupach.
  doceń 44
 • Anonim (konto usunięte)
  08.10.2019 16:00
  Świat tak chce.
  Nikogo nie powinno to dziwić, bo to jest praktyczna realizacja postulatów podnoszonych publicznie.
 • wkost
  10.10.2019 15:17
  Sprawa jest oczywiście skandaliczna, i należy się temu stanowczo sprzeciwić. Tutaj chyba wszyscy jesteśmy jednomyślni. Jednak w przypadku szkolnych toalet jedynym w miarę bezpiecznym wyjściem są po prostu toalety jednoosobowe (nie muszą mieć identyfikacji płciowej) dostępne z korytarza. Toaleta np. męska w szkole, gdzie jest kilka kabin i wspólna umywalnia, jest potencjalnym miejscem kryminalnym, nad którą nauczyciele (zwykle w większości to kobiety) nie panują i gdzie pojawiać się przemoc czy narkotyki.
  doceń 6
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama